22HLAV, Ústí n. L. – Legislativní novinky pro podnikatele v oblasti účetnictví, daní, mezd a dalších ekonomických oblastech

20. 1.

Místo konání: Inovační centrum Ústeckého kraje, Velká hradební 2800/54, 400 01 Ústí nad Labem

Možnost fyzické, online nebo offline varianty účasti - viz níže

Neplýtvejte časem a přijďte si poslechnout legislativní novinky a informace z aktuální aplikační praxe v oblasti účetnictví, daní a souvisejících předpisů shrnuté do jednodenního školení. Tento seminář je určen pro podnikatelské subjekty, tedy obchodní společnosti a družstva.

Školitelé: Veronika Fuková, Mirka Nebuželská, Tomáš Doležel

 

Veronika Fuková pracuje jako manažer auditu a je certifikovanou účetní, Mirka Nebuželská je auditorkou, účetním expertem, ACCA, CISA a Tomáš Doležel pracuje jako daňový poradce. Lektoři se věnují jak účetní a daňové praxi v podnikatelském, neziskovém a rozpočtovém sektoru, tak lektorské činnosti.

 

Agenda

9:00 – 15:00, dvě přestávky

  • Zákon o obchodních korporacích, veřejný rejstřík, evidence skutečných vlastníků, elektronická evidence tržeb, pracovně-právní vztahy, sociální a zdravotní pojištění, ostatní relevantní legislativa
  • Účetnictví – zákon o účetnictví (563/1991 Sb.), prováděcí vyhláška 500/2002 Sb., České účetní standardy
  • Daně – Daň z příjmů fyzických a právnických osob – zákon o daních z příjmů (586/1992 Sb.), malé daně –zákon o dani silniční (16/1993 Sb.), zákon o dani z nemovitých věcí (338/1992 Sb.), DPH – zákon o DPH (235/2004 Sb.)
  • Legislativní změny související s COVID-19 a jejich dopad do praxe

  Účastnický příspěvek

  • základní ve výši 1.700 Kč
  • zvýhodněný pro klienty 22HLAV ve výši 1.100,- Kč (platí pro aktivní klienty nebo ty, co v předcházejících dvou letech využili jakýchkoli placených služeb 22HLAV včetně účasti na seminářích)
  • Semináře organizuje společnost 22HLAV EDU s.r.o., která není plátcem DPH, uvedené výše účastnických příspěvků jsou proto konečné.

FYZICKÁ, ONLINE A OFFLINE VARIANTA SEMINÁŘE

  • Fyzická účast – účastníci, kteří přijdou fyzicky na místo konání semináře, budou mít možnost pokládat dotazy kdykoliv během semináře a následně budou mít možnost během dalších 3 měsíců od konání semináře si kdykoliv spustit offline verzi semináře.
  • Online účast – účastníci, kteří se připojí online, budou mít možnost pokládat dotazy kdykoliv během semináře do chatu, tyto dotazy budou během semináře v rámci výkladu zodpovězeny (případně mimo výklad pokud si účastník bude přát) a následně budou mít možnost během dalších 3 měsíců od konání semináře si kdykoliv spustit offline verzi semináře.
  • Offline účast – pokud někomu nevyjde termín a přesto ho seminář zajímá, má možnost se přihlásit jako offline účastník, kterému po skončení semináře bude zaslán link na video a celý seminář může kdykoliv během následujících 3 měsíců shlédnout; současně mu tým školitelů rád zodpoví související dotazy, které během této doby položí.

Během semináře předpokládáme jak promítání prezentace na plátno plus vysílání online, tak interaktivní psaní/malování taktéž promítané na plátno plus vysílané online (elektronický flipchart). Do online i offline semináře budou moci vstoupit pouze řádně přihlášení účastníci. Materiály vztahující se k semináři budou účastníkům zaslány pouze e-mailem.

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Mezi naše klienty patří

 

              Bytové družstvo DRUŽBA                                           Solitea CDL, a.s.

   BEROUN GOLF CLUB            

 

Napište nám
Kontakty

Pobočka Ústí nad Labem,
Všebořická 82/2,

+420 474745134
info@22hlav.cz

Pobočka Praha,
Doudlebská 1699/5,

+420 230234554
info@22hlav.cz