22HLAV, Ústí n. L. – Legislativní novinky v účetnictví, daních a ekonomice pro podnikatele od 1.1.2021 (plus související s COVID 2020/2021)

20. 1.

Místo konání: pouze online/offline účast, podrobnosti viz níže

Legislativní novinky od 1. 1. 2021 a aktuální aplikační praxe v účetnictví, daních a souvisejících oblastech, novinky roku 2020/2021 související s COVID-19, dotazy a odpovědi

Neplýtvejte časem a přijďte si poslechnout legislativní novinky a informace z aktuální aplikační praxe v oblasti účetnictví, daní a souvisejících předpisů shrnuté do jednodenního školení. Tento seminář je určen pro podnikatelské subjekty, tedy obchodní společnosti a družstva.

Školitelé: Veronika Fuková, Mirka Nebuželská, Tomáš Doležel

Veronika Fuková pracuje jako manažer auditu a je certifikovanou účetní, Mirka Nebuželská je auditorkou, účetním expertem, ACCA, CISA a Tomáš Doležel pracuje jako daňový poradce. Lektoři se věnují jak účetní a daňové praxi v podnikatelském, neziskovém a rozpočtovém sektoru, tak lektorské činnosti.

 Agenda

9:00 - 15:00, dvě přestávky 

  • Zákon o obchodních korporacích, veřejný rejstřík, evidence skutečných vlastníků, elektronická evidence tržeb, pracovně-právní vztahy, sociální a zdravotní pojištění, ostatní relevantní legislativa
  • Účetnictví - zákon o účetnictví (563/1991 Sb.), prováděcí vyhláška 500/2002 Sb., České účetní standardy
  • Daně - Daň z příjmů fyzických a právnických osob - zákon o daních z příjmů (586/1992 Sb.), malé daně - zákon o dani silniční (16/1993 Sb.), zákonné opatření Senátu o dani z nabytí nemovitých věcí (340/2013 Sb.), zákon o dani z nemovitých věcí (338/1992 Sb.), DPH - zákon o DPH (235/2004 Sb.)
  • Legislativní změny související s COVID-19 a jejich dopad do praxe

Účastnický příspěvek

Semináře organizuje společnost 22HLAV EDU s.r.o., která není plátcem DPH, uvedené výše účastnických příspěvků jsou proto konečné.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - FYZICKÁ, ONLINE A OFFLINE VARIANTA SEMINÁŘE

Zejména z důvodu aktuální nejistoty ohledně režimu a opatření v souvislosti s COVID-19 jsou všechny semináře plánovány jako fyzické semináře v místě konání plus online i offline webmináře:

  • online účast - účastníci, kteří se připojí online, budou mít možnost pokládat dotazy kdykoliv během semináře do chatu, tyto dotazy budou během semináře v rámci výkladu zodpovězeny (případně mimo výklad pokud si účastník bude přát) a následně budou mít možnost během dalších 3 měsíců od konání semináře si kdykoliv spustit offline verzi semináře

  • offline účast - pokud někomu nevyjde termín a přesto ho seminář zajímá, má možnost se přihlásit jako offline účastník, kterému po skončení semináře bude zaslán link na video a celý seminář může kdykoliv během následujících 3 měsíců shlédnout; současně mu tým školitelů rád zodpoví související dotazy, které během této doby položí

Během semináře předpokládáme jak promítání prezentace na plátno plus vysílání online, tak interaktivní psaní /malování taktéž promítané na plátno plus vysílané online (elektronický flipchart). 

Do online i offline semináře budou moci vstoupit pouze řádně přihlášení účastníci.

Současně upozorňujeme, že materiály vztahující se k semináři budou účastníkům zaslány pouze emailem.


ONLINE PŘIHLÁŠKA

Mezi naše klienty patří

 

              Bytové družstvo DRUŽBA                                           Solitea CDL, a.s.

   BEROUN GOLF CLUB            

 

Napište nám
Kontakty

Pobočka Ústí nad Labem,
Všebořická 82/2,

+420 474745134
info@22hlav.cz

Pobočka Praha,
Doudlebská 1699/5,

+420 230234554
info@22hlav.cz