Kdo jsme

Jsme tým. Tým 22HLAV tvořený profesionály nadšenými pro svou práci. To, co děláme, děláme rádi a dobře. Jako tým si neustále vzájemně vyměňujeme zkušenosti a našim klientům nabízíme služby a řešení založená na dlouholeté praxi ve spojení s neustálými inovacemi a změnami související se změnami legislativy a aplikační praxe, s rozvojem technologií i se změnami obecného přístupu a prostředí. 

Historie

22HLAV zahájila svou činnost v roce 1995 v Ústí nad Labem. V roce 1998 byla otevřena pobočka v Praze. Stávající tým zhruba 60ti lidí tvoří funkční tým efektivně spolupracující s klienty po celém území České republiky a v případě potřeby i v zahraničí. 22HLAV si za dobu své více než 20ti leté existence vybudovala pověst týmu, který dokáže pružně reagovat na potřeby klientů, nezříká se odpovědnosti a nebojí se dát jasné odpovědi a konat. Tým 22HLAV je též aktivní ve spolupráci s Komorou auditorů České republiky, Komorou daňových poradců České republiky, Svazem účetních atd. a podílí se na legislativním procesu v oblasti účetnictví a daní. 22HLAV poskytuje klientům široké spektrum služeb v oblasti ekonomiky, především v oblastech auditu, účetnictví, daňového a organizačního poradenství, ocporadenství v oblasti operací s podniky, oceňování podniků, informačních technologií.

Klienti

Klienty 22HLAV jsou jak obchodní společnosti a družstva, tak i nestátní neziskové organizace a též rozpočtové a příspěvkové organizace, a to jak na území České republiky, tak i ze zahraničí. Tým 22HLAV spolupracuje jak s individuálními investory, drobnými podniky či malými spolky, tak i s celosvětově působícími podniky, velkými nadnárodními korporacemi či největšími českými nadacemi. 

Oprávnění a licence

Společnost 22HLAV s.r.o. je oprávněna k auditorské činnosti podle zákona č. 93/2009 Sb. o auditorech a je zapsána v seznamu Komory auditorů České republiky. Společnost 22HLAV s.r.o. je oprávněna k činnosti daňových poradců a je zapsána v seznamu Komory daňových poradců.

Mezinárodní dosah

22HLAV členem MSI Global Alliance, mezinárodní aliance, která prostřednictvím více než 250 členských právních a ekonomicky zaměřených firem působí ve více než 105 zemích.

Mezi naše klienty patří

 

              Bytové družstvo DRUŽBA                                           Solitea CDL, a.s.

   BEROUN GOLF CLUB            

 

Napište nám
Kontakty

Pobočka Ústí nad Labem,
Všebořická 82/2,

+420 474745134
info@22hlav.cz

Pobočka Praha,
Doudlebská 1699/5,

+420 230234554
info@22hlav.cz