NROS, Praha - Ekonomické, účetní a daňové dopady fundraisingu

8. 10.

Místo konání: Václavka - Vzdělávání středisko NROS

Školitelé: Miroslava Nebuželská

KURZ JE OBSAZEN – PLNÝ I Z HLEDISKA NÁHRADNÍKŮ

Co fundraisingové aktivity znamenají z pohledu účetnictví a jak se zobrazí v účetní závěrce. 

Tento kurz pro neziskové organizace je z cyklu vzdělávacích seminářů realizovaných společností 22HLAV s.r.o., díky níž nabízíme vzdělávací semináře za velmi výhodné ceny. Cena kurzu je pro neziskové organizace jen 800 Kč. Tímto kurzem vás provede lektorka Ing. Miroslava Nebuželská, ředitelka 22Hlav s.r.o.

STRUČNÝ POPIS KURZU O ČEM JE: Seminář ukáže, co fundraisingové aktivity znamenají z pohledu účetnictví a jak se zobrazí v účetní závěrce neziskové organizace, jak se fundraisingové aktivity promítnou při výpočtu daně z příjmů a v jakých případech mohou přinést organizaci povinnost platit daň z příjmů a jaký mají vliv na celkovou ekonomiku organizace.

OBSAH KURZU: Na konkrétních příkladech bude ukázáno zaúčtování a promítnutí v dani z příjmů, účastníci budou upozorněni i na případné dopady do daně z přidané hodnoty či daně silniční a bude též upozorněno na nutnou smluvní či jinou dokumentaci. Seminář se bude věnovat separátně darování a dalším druhů bezúplatného nabytí (dotace, dědictví,..), dále pak různým druhům prodeje služeb a prodeje předmětů, ať již nakoupených, získaných darem nebo vyrobených ve vlastní dílně, bude se též věnovat různým druhům prodeje – trhy, internet, aukce či dražba.

více zde

Mezi naše klienty patří

 

              Bytové družstvo DRUŽBA                                           Solitea CDL, a.s.

   BEROUN GOLF CLUB            

 

Napište nám
Kontakty

Pobočka Ústí nad Labem,
Všebořická 82/2,

+420 474745134
info@22hlav.cz

Pobočka Praha,
Doudlebská 1699/5,

+420 230234554
info@22hlav.cz