ra

Praxe již při studiu

Nestačí Ti teorie ve škole? Nechceš čekat na konec studia a chceš se už pustit do praxe? S námi to jde. Pokud budeš mít zájem a chuť, brzy u nás vyrosteš v odborníka, který si bude pestrost oboru užívat. 

Jsme firma s téměř 100 skvělými hlavami, které se nebojí učit novým věcem a práce pro ně neznamená stereotyp. Naše zaměření je v oblasti ekonomiky. Provádíme audity, poskytujeme daňové a jiné poradenství, vedeme účetnictví, zpracováváme mzdy a vedeme personalistiku. Klienty máme po celé České republice, i v zahraničí.

Do našeho týmu přijmeme šikovné studenty, kteří mají chuť se rozvíjet a stát se odborníky v oboru! Vždy se snažíme vyjít vstříc a najít pro tebe takovou práci, která tě samotného zajímá. Na pohovoru si ujasníme, jaké zapojení od tebe potřebujeme my a ty nám naopak řekneš, čemu se chceš věnovat. Společně pak najdeme to správné místo na palubě. 😊

📍 Kanceláře máme v Praze, Ústí nad Labem a Olomouci. Ale většina naší práce je online, proto místo bydliště není rozhodující.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME? JAKÝ JE NÁŠ KOLEGA?

📖 má chuť se učit a rozvíjet

💚 má pozitivní přístup k práci

⭐ je zodpovědný a umí si zorganizovat svůj čas 

🧡 je v pohodě s našimi hodnotami

👥 má týmového ducha - potřebujeme někoho, kdo má zájem o dění a lidi kolem sebe

💪 neleká se změn, ale naopak jim jde vstříc

🗣️ domluví se anglicky nebo německy, příp. jiným jazykem

Ale rozhodně neočekáváme znalosti a praxi. Jsi student a my to dobře víme. Zkušenější kolegové tě naučí, co bude třeba.

 

asd

NABÍZÍME

 • Hybridní pracovní režim
  Práci uzpůsobíme tak, aby Ti nezasahovala do školního rozvrhu. Nemáme pevnou pracovní dobu, můžeš se rozhodnout, kdy budeš pracovat, důležité je, aby bylo postaráno o zakázky a dodrženy termíny.
 • Práce odkudkoliv
  Po zaučení lze pracovat i mimo kancelář. Ať už to bude z knihovny mezi přednáškami nebo z domova, záleží jen na Tobě. 
 • Jsme online
  Papíry a zastaralé systémy? V žádném případě! U nás vše vedeme online, s co nejlepším využitím technologií. Neustále hledáme nové cesty k rychlejšímu a přesnějšímu zpracování. A tak se často neobjedeme bez vývoje svých systémů a implementace nových postupů.
 • Super kolegové a žádní šéfové
  U nás pracujeme v týmech a nemáme šéfy. Každý člen týmu má své zodpovědnosti a spoléháme na sebe. Sdílíme mezi sebou zkušenosti a díky tomu se toho můžeš spoustu naučit. Nejdůležitější ale je, že se nám spolu dobře pracuje a je nám spolu fajn.
 • Praxe a neocenitelné zkušenosti
  U nás se rychle zapojíš do praxe a získáš zkušenosti pro skvělý start kariéry. Začneš na jednodušších aktivitách jako je účtování, zadávání faktur, příprava podkladů pro zpracování mezd aj. Ale nebojíme se Ti svěřit odpovědnost. Postupně Tě budeme zapojovat a brzy se můžeš začít podílet na složitějších aktivitách jako je třeba vedení zakázek.
 • Dohodář nebo na volné noze nebo stálý zaměstnanecký úvazek
  A jaké je u nás zapojení? Můžeme uzavřít DPP nebo DPČ s hodinovou odměnou 170 Kč.
  Jsi na volné noze a chceš nám věnovat svůj čas? Domluvíme se na fakturaci. Mnoho studentů po čase nebo někdy již od počátku volí stálý úvazek s pracovní smlouvou na dobu neurčitou. Je to vše o na vzájemné dohodě.
 • Pomoc při studiu
  Čeká Tě bakalářská nebo diplomová práce? Potřebuješ oponenturu? Rádi ti s tím pomůžeme. 
 • Zaměstnanecké benefity
  Víme, že práce neznamená vše. Proto své kolegy podporujeme i mimo kancelář. 

        BENEFITY

hledame-kolegy

 

Pošli nám svůj životopis

Bavila by Tě práce u nás? Pošli CV a pár slov o sobě (co umíš, co tě baví, co máš rád) na e-mail prace.ve@22hlav.cz. 👋

.

Jak vzniklo 22HLAV?

Přemýšlíš proč zrovna 22? Máme pro tebe celý příběh, který začíná v roce 1995 a za tu dobu jsme ušli velký kus cesty. No a hlav máme dokonce už téměř 100 a stále přibývají. Třeba zrovna ty budeš další...

.

Poznej náš tým!

Určitě tě zajímá, s kým budeš u nás v týmu spolupracovat nebo jakou máme organizační strukturu. Aktuálně máme téměř 100 kolegů pracujících v různě zaměřených klientských týmech nebo v centrálních týmech.

.

Práce naplno? Žádný problém!

Už nejsi student a chceš pracovat pro 22HLAV? Nabízíme plný i částečný úvazek v oblastech ekonomiky, auditu, daní, účetnictví, mezd a personalistiky aj. Hledáme ty, kteří mají zápal pro to, co děláme!

Napište nám

Kontrolní otázka jako ochrana proti automatizovanému odesílání formulářů