Konference MSI Global Alliance: Lawyers & Accountants

Obrázek uživatele Mirka Nebuželská
Mirka Nebuželská

Ve čtvrtek 12.5.2022 odstartovala evropská konference MSI Global Alliance: Lawyers & Accountants, po dlouhé online odmlce tentokrát fyzicky v Lisabonu.

Za 22HLAV jsme se zúčastnili já a Filip Konětopský. Já jsem byla ze setkání se spoustou kolegů z MSI firem z jiných zemí nadšená. Ta energie, která se během setkání vytvářela, byla až hmatatelná. Na konferenci jsme na základě prezentace Sofia Santos diskutovali aktuální environmentální a sociální otázky. Měli jsme příležitost zamyslet se nad vytříbenými názory bývalého místopředsedy vlády a ministra zahraničních věcí Portugalska Paulo Portase na geopolitickou a geoekonomickou situaci v postcovidové době poznamenané válkou na Ukrajině. Sdíleli jsme naše vlastní názory v rámci panelové diskuse na téma "Pracovní prostředí budoucnosti" moderované dlouholetým spojencem MSI v oblasti vzdělávání Phil Gott a v rámci special interest groups zaměřených na daně, audit a účetnictví, fúze a akvizice či privátní klientelu a transakce s nemovitostmi jsme každý přispěli svými zkušenostmi z oboru.

Volnější diskuse pak probíhaly ve večerních hodinách, kdy jsme navštívili restauraci Zabmeze, ze které byl krásný výhled na Lisabon, a také naprosto úžasné místo Furnas do Guincho na západním pobřeží (téměř nejzápadnější bod Evropy) s místní atmosférou, místním jídlem a pitím a místním přístupem. Opravdu úžasná akce, na které jsme posílili naše evropské kontakty, sdíleli vzájemně své názory a zkušenosti a užili si lisabonskou (portugalskou) atmosféru.

V případě dotazů k tomuto článku prosím kontaktuje jeho autora (Mirka Nebuželská).

Mezi naše klienty patří

 

              Bytové družstvo DRUŽBA                                           Solitea CDL, a.s.

   BEROUN GOLF CLUB            

 

Napište nám
Kontakty

Pobočka Ústí nad Labem,
Všebořická 82/2,

+420 474745134
info@22hlav.cz

Pobočka Praha,
Doudlebská 1699/5,

+420 230234554
info@22hlav.cz