Absolvent VŠ do auditu, daní, účetního či mzdového outsourcingu

Ve 22HLAV poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti ekonomiky a neustále rosteme z pohledu regionálního působení, rozsahu služeb a klientely. Hledáme proto do našich klientských týmů posily. Někoho, kdo hledá nové výzvy, baví ho přicházet věcem na kloub, má nápady a rád je realizuje.

Jsi čerstvým absolventem univerzity (VŠ) nebo se jím brzy staneš? Zajímají tě ekonomické obory? Láká tě práce v sebeřízených týmech? Jsi iniciativní, preferuješ svobodu, volnost a otevřenost? Jsi vstřícný, ochotný a férový? Umíš si vybrat a rozhodnout se? Tak to jsi náš člověk!

Jak si práci můžeŠ představit?

  • V týmu pracuješ na konkrétních zakázkách/projektech v auditu, daních, účetním či mzdovém outsourcingu.
  • Začínáš s pracemi, které zvládneš - když o oboru nevíš nic, začneš úplně od začátku - jsme na tebe připraveni a vše tě naučíme. Podmínkou je tvůj zájem a chuť. 
  • V auditu plánuješ, analyzuješ, testuješ účetní zůstatky, v účetním a mzdovém outsourcingu účtuješ, připravuješ účetní závěrku, zpracováváš mzdy, v daních připravuješ daňová přiznání, intrastat a další reporty, ve všech zakázkách hledáš a realizuješ ta nejlepší řešení, konzultuješ a doporučuješ. Čím více zkušeností máš, tím více se věnuješ větším a specifičtějším zakázkám a projektům, které často řídíš, například v auditu řídíš rozsáhlé skupinové audity. nebo audity specifických neziskových organizací, v účetním a mzdovém outsourcingu řídíš  outsourcing účetního a ekonomického oddělení výrobní firmy, v daních zpracováváš dokumentaci transferových cen (transfer pricing). 
  • Komunikuješ s klienty, nejčastěji online, ale občas s nimi zajdeš na schůzku nebo společný oběd.
  • Denně spolupracuješ s kolegy, kteří jsou v zakázkách zapojení.
  • Kanceláře máme v Praze, Ústí nad Labem a Olomouci. Můžeš bydlet kdekoliv, ale je fajn se někdy s kolegy v kanceláři sejít.
  • Pracuješ s klientem vzdáleně nebo přímo u něj.
  • S některými klienty komunikuješ v cizím jazyce.


Náš ideální kandidát:

✔️ Má chuť a dělá věci s radostí.

✔️ Preferuje otevřenost a sdílení, má rád svobodu, avšak uvědomuje si, že druhou stranou mince je zodpovědnost, nebojí se rozhodovat a nést následky svého rozhodování ať jsou jakékoliv, nebojí se rizika,

✔️ Je iniciativní, zajímá se, všímá si a nečeká "kam ho kdo postaví".

✔️ Směřuje k výsledku, hledá cesty a dotahuje věci do konce.

✔️ Umí důvěřovat, spolehnout se, sám je důvěryhodný a spolehlivý, ví, že na co si podáme ruku, to platí.

✔️ Pro správné rozhodování umí použít kritické myšlení a selský rozum.

✔️ Aktivně se vzdělává a rád své znalosti předává kolegům dál.

✔️ Je systematický a sebeorganizovaný.

✔️ Práce s excelem mu není cizí (práce se vzorci pro různé reporty, kontingenční tabulky).

✔️ Mluví aktivně anglicky, německy nebo jiným cizím jazykem.

✔️ Dokončuje nebo má dokončenou vysokou školu.

✔️ Je aktivní řidič.

Hlavně jsi někdo, kdo bude pro nás i pro klienta partnerem. Máš otevřenou mysl a máš názor, který se nebojíš vyslovit nahlas. Nezáleží na tom, co konkrétně jsi studoval nebo zda a jakou máš praxi. Důležitá je pro nás tvoje energie a iniciativa vést lidi ke společnému cíli.

Na co se u nás můžete těšit:

🔵 Hybridní pracovní model.

🔵 Práci na plný či částečný úvazek (na dobu neurčitou). Vše je o vzájemné domluvě.

🔵 Zapojení v sebeřízené organizaci bez šéfů, která sází na týmovost, spolupráci a schopnost každého si zodpovídat za svou práci sám.

🔵 Neformální pracovní prostředí, lidskost, otevřenost a důvěru.

🔵 Aktivní podporu dalšího rozvoje ať už formou interního vzdělávání či účastí na externích školení a workshopech.

🔵 Plnou podporu získání certifikací auditora, daňového poradce, certifikovaného účetního, účetního experta, ACCA, znalce atp.

🔵 Jsme 100% online, bez šanonů a papírových dokladů.

🔵 Nechybí nám ani firemní/týmové akce a výborná káva v kanceláři.

🔵 Volné pátky v létě, příspěvek na dovolenou, na sportovní vyžití, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů.

      BENEFITY

 

hledame-kolegy

TAK NEVÁHEJ A OZVi SE NÁM

Dočetl(a) jsi až sem? Skvělé, pošli nám své CV a pár slov o sobě na e-mail prace.ve@22hlav.cz.  Budeme se těšit! 👋

kjhk

Jak vzniklo 22HLAV?

Přemýšlíš proč zrovna 22? Máme pro tebe celý příběh, který začíná v roce 1995 a za tu dobu jsme ušli velký kus cesty. No a hlav máme dokonce už přes 60 a stále přibývají. Třeba zrovna ty budeš další...

sc

Poznej náš tým!

Určitě tě zajímá, s kým budeš u nás v týmu spolupracovat nebo jakou máme organizační strukturu. Aktuálně máme přes 60 kolegů v sedmi klientských kruzích, které se zaměřují na různé ekonomické oblasti.

jhh

Máš zájem o jinou spolupráci?

Nejsi absolvent, ale zaujala tě naše firma? Ať přicházíš z jakéhokoliv prostředí, s jakýmkoliv vzděláním a s jakoukoliv praxí, můžeš se stát našim kolegou. Podívej se, co musíš splňovat a co nabízíme. 

Napište nám