Hledáme kolegy

F

22HLAV poskytuje klientům v celé České republice široké spektrum služeb v oblasti ekonomiky. Zajišťujeme auditorské a poradenské služby, zpracováváme účetnictví, poskytujeme daňové poradenství, vedeme personalistiku nebo zpracováváme mzdy.

Hledáme ty z vás, kteří mají zájem stát se auditory, asistenty auditora, daňovými poradci,  certifikovanými účetními či účetními experty, mzdovými specialisty, znalci a dalšími odborníky v oboru ekonomiky. Vítáme úplné začátečníky i zkušené matadory.

Naše kanceláře jsou v Praze, Ústí nad Labem a v Olomouci. Klienty, se kterými spolupracujeme, máme po celé České republice. Místo bydliště tedy nerozhoduje, pokud je člověk připraven cestovat ke klientům nebo do kanceláře, může ale částečně pracovat i z domova.

 

Od nového kolegy očekáváme

 • soulad s našimi hodnotami,
 • zájem o dění a lidi kolem sebe, týmového ducha,
 • aktivitu, pozitivní a zodpovědný přístup,
 • schopnost samostatně si organizovat čas,
 • chuť se učit a rozvíjet,
 • otevřenost ke změnám,
 • základní znalost anglického, německého či jiného jazyka.

 

oblasti, ve kterých se u nás můžete rozvíjet

.

ÚČETNICTVÍ

Účtujeme jak v souladu s českým zákonem a vyhláškami, tak i s mezinárodními standardy účetního výkaznictví (IFRS). Účetnictví vedeme v online podobě.

VŠE O ÚČETNICTVÍ

.

Mzdy a personalistika

Zabýváme se komplexní mzdovou agendou firem a organizací různých velikostí - od měsíčního zpracování mezd až po poradenství v oblastech pracovního práva nebo přeshraničního zaměstnávání.

VŠE O MZDÁCH

.

AUDIT

Při auditu účetní závěrky se postupně dostanete ke všem fázím auditu, od jeho zahájení, přes plánování, testování až po uzavření auditu. Vyzkoušíte si i audit dotací.

VŠE O AUDITU

.

daně

Zastupujeme klienty před správcem daně a celními orgány. Radíme a konzultujeme v daňových otázkách. Zpracováváme daňová přiznání, připravíme dokumentaci převodních cen, poradíme s efektivním daňovým nastavením.

VŠE O DANÍCH

.

NABÍZÍME

 • Plnohodnotné samostatné pozice
  Rychlé zapojení do praxe a získání neocenitelných zkušeností. Pracovní poměr na plný či částečný úvazek na dobu neurčitou. U nás získáš odměny za výborné výsledky, samozřejmý je dlouhodobý růst mzdy, který se odvíjí od osobních výsledků.
 • Vzdělávání a profesní růst
  Zajistíme ti plnou podporu v systému certifikace účetních (český systém Svazu účetních, mezinárodní certifikace ACCA), získání licence auditora, získání licence daňového poradce i v dalších systémech získávání vyšší odborné kvalifikace. Nabízíme externí i interní školení, odborné vzdělávání, rozvíjení schopností a odbornou literaturu.
 • Technologie a inovace
  Papíry a zastaralé systémy? V žádném případě! U nás vše vedeme online, s co nejlepším využitím technologií. Neustále hledáme nové cesty k rychlejšímu a přesnějšímu zpracování. Neobjedeme se bez vývoje a implementace nových systémů a zavádění nových postupů.. Užijí si u nás i jablíčkáři, práce na Macbookách a iPhonem je v týmu čím dál oblíbenější. 
 • Pozitivní pracovní prostředí
  Sebeřízené týmy bez šéfů, kariérních žebříčků a korporátních struktur. Dlouhodobé zapojení do týmu odborníků, kteří jsou kvalitními profesionály, ale i výbornými kolegy, se kterými pracujete rádi.
 • Hybridní pracovní režim
  V případě zájmu či potřeby lze pracovat na home office. Práce probíhá částečně v naší kanceláři, u klienta, a částečně lze též pracovat vzdáleně z domova – s ohledem na konkrétní zakázky.
 • Zaměstnanecké benefity
  Víme, že práce neznamená vše. Proto své kolegy rádi podporujeme i mimo kancelář.

      BENEFITY

 

 

 

hledame-kolegy

 

Pošli nám svůj životopis

Pokud si myslíš, že by tě práce u nás bavila, pošli CV a pár slov o sobě (co umíš, co tě baví, co máš rád(a)) na e-mail prace.ve@22hlav.cz.

  

.

Jak vzniklo 22HLAV?

Lámeš si hlavu, proč zrovna 22? Máme pro tebe celý příběh, který začal v roce 1995 a za tu dobu jsme ušli velký kus cesty. No a hlav máme dokonce už téměř 100 a stále přibývají. Třeba zrovna ty budeš další...

.

Poznejte náš tým!

Určitě tě zajímá, s kým budeš u nás v týmu spolupracovat nebo jakou máme organizační strukturu. Aktuálně máme téměř 100 kolegů pracujících v různě zaměřených klientských týmech nebo v centrálních týmech.

.

Ještě studuješ? Žádný problém!

Nabízíme trainee program pro studenty, kteří mají zájem o ekonomické obory a chtějí se při studiu věnovat i praxi v oblastech ekonomiky, auditu, daní, účetnictví, mezd a personalistiky aj. Hledáme ty, kteří se chtějí stát odborníky!

Napište nám

Kontrolní otázka jako ochrana proti automatizovanému odesílání formulářů