Nové termíny našich seminářů jsou tady!

Rozšířili jsme náš nabídku vzdělávacích příležitostí a rádi bychom vás informovali o nových termínech našich nadcházejících webinářů a seminářů. Jsme nadšeni, že můžeme představit novinky, které více vyhovují vašim potřebám a zároveň rozšiřují škálu možností účasti.

Jednou z nejvýraznějších novinek je zahrnutí kratších a intenzivních webinářů, které se konají výhradně online. Tato forma vám umožní získat konkrétní znalosti a tipy od odborníků přímo z pohodlí vašeho domova či pracovny. Naše webináře pokrývají různá témata a jsou skvělou volbou pro ty, kteří preferují efektivní online vzdělávání.

Pokud preferujete tradiční formát, jsou pro vás nachystány celodenní semináře, které nabízejí komplexní prostor pro interakci, diskuzi a prohloubení znalostí. Na těchto seminářích máte možnost zúčastnit se osobně nebo se připojit online.

Dalším možností, jak si poslechnou naše odborníky, je zakoupení záznamu našich seminářů. Takže pokud se nemůžete zúčastnit v reálném čase, stále budete mít možnost získat přístup k obsahu a nezmeškat žádné důležité informace.

Nově nabízíme i bezplatný seminář zaměřený na aktuální téma - budeme se věnovat novému zákonu o účetnictví. Toto téma je pro mnoho z nás klíčové, a proto jsme se rozhodli poskytnout vám možnost získat relevantní informace zdarma.

I letos nabízíme zvýhodněnou cenu pro členy AVPO a pro naše klienty - pro každého, kdo v posledních 2 letech platil za jakékoliv služby 22HLAV nebo 22HLAV EDU.

Veškeré podrobnosti o našich seminářích, termínech a způsobech účasti naleznete na našem e-shopu. Jsme rádi, že vám můžeme poskytnout nové a lepší možnosti vzdělávání, které vám pomohou dosáhnout vašich profesních cílů.

Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme hezké letní dny

Za tým 22HLAV
Milan Kutina a Mirka Nebuželská

Napište nám

Kontrolní otázka jako ochrana proti automatizovanému odesílání formulářů