Vyrazili jsme za studenty na kariérní dny

V minulém týdnu vyrazily kolegyně z našich pražských a ústeckých týmů hned na dvě univerzitní akce - Veletrh ŠANCE na VŠE v Praze a Dny kariéry na FSE UJEP v Ústí nad Labem.

Mirka a Zuzka, absolventky VŠE, byly nadšené, že mohly strávit celý den na své alma mater povídáním si s mnoha zvídavými studenty, kteří vědí co chtějí, a co nechtějí ve svém budoucím zaměstnání. Verča Anča, která VŠE aktuálně studuje byla jako ryba ve vodě a mluvila o tom, jak zvládá kombinovat práci se studiem. 

Akce na FSE UJEP zahrnovala velmi akční HR RANDE pod taktovkou ICUK, kde se Mirka setkala s řadou studentů i nestudentů. Během pěti minut si mohli zástupci firem krátce popovídat o pracovních zájmech a očekáváních účastníků. Společně s dalšími místními firmami jsme také diskutoval o propojení spolupráce s univerzitou a jejími studenty. Odpoledne se mohli studenti u našeho stánku pobavit s Káťou, absolventkou UJEP, která je zapojená v našem týmu po celou dobu svého studia. Práci se studiem zvládá hravě, také díky volné pracovní době, která je u nás standardem.

Pokud vás zajímá, jaké to je pracovat v naší organizaci, mrkněte se na krátké medailonky našich kolegů, kterých jsme se zeptali na jejich názor. Odpovědí přišla spousta a my jsme nadšení! 

Už se těšíme na další setkání!

vse

 

Napište nám

Kontrolní otázka jako ochrana proti automatizovanému odesílání formulářů