Přidej se k nám

ŘÍDÍME SI SVOU PRÁCI

máme sebeřízené týmy bez šéfů, řídíme si svou práci sami

DĚLÁME, CO NÁS BAVÍ

ať už tě zajímá účetnictví, mzdy nebo třeba daně, tady se můžeš věnovat tomu, co chceš ty

PRACUJEME ONLINE

žádné hromady papírů - ke své práci využíváme technologie a stále provádíme inovace

Jak ve 22HLAV pracujeme?

U nás si zakládáme na tom, že každý dělá to, co ho baví, co umí a čím nejvíce přispívá a řídí si svou práci sám.  Je pro nás důležité, abychom si lidsky sedli a aby se nám společně dobře pracovalo. Vždy se snažíme najít takový způsob zapojení, aby vyhovoval tobě i nám. 

Práci u nás si lze nasměrovat dle vlastních představ. Někdo se rád zabývá více oblastmi najednou a někdo se naopak specializuje na konkrétní oblast. Konkrétní zapojení, které se může v průběhu času měnit, dáme dohromady společně při zahájení spolupráce.

Koho aktuálně hledáme?

ABSOLVENT VŠ do auditu, daní, účetního či mzdového outsourcingu

Ve 22HLAV poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti ekonomiky a neustále rosteme z pohledu regionálního působení, rozsahu služeb a klientely. Hledáme proto do našich klientských týmů posily. Někoho, kdo hledá nové výzvy, baví ho přicházet věcem na kloub, má nápady a rád je realizuje.

Chci vědět víc

STUDENT vš se zájmem o rozvoj v oboru

Spolupracujeme rádi se studenty, kteří mají zájem o ekonomické obory a chtějí se při studiu věnovat i praxi v oblastech ekonomiky, auditu, daní, účetnictví, mezd a personalistiky aj. Hledáme ty, kteří se chtějí stát odborníky!

Chci vědět víc

Nenašli jste se?

Nevadí, rádi poznáme každého, kdo má chuť a odvahu se k nám přidat a sdílí stejné hodnoty. Hledáme ty z vás, kteří mají zájem stát se auditory, asistenty auditora, daňovými poradci,  certifikovanými účetními či účetními experty, mzdovými specialisty, znalci a dalšími odborníky v oboru ekonomiky. Vítáme úplné začátečníky i zkušené matadory.

práce ve 22HLAV

2
3
6
1
4
4
8
10
11
12
15
17
bf
14
43
54
65
23

JAK PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

Abychom zjistili, jestli jsme si vzájemně padli do oka, tak obvykle následují tyto tři kroky:

1

OZVEME SE VÁM

Na e-mail, který nám uvedete ve svém životopise, se budeme snažit reagovat do 5 pracovních dnů.

2

všeobecný test

Domluvíme si termín a pozveme Vás na test všeobecných dovedností (porozumění textu, práce s grafy a s čísly atp.).

3

OSOBNÍ POHOVOR

Po úspěšném absolvování testu se sejdeme na osobním pohovoru a poznáme se blíže.

S KÝM SE U NÁS MŮŽEŠ SETKAT NA POHOVORU?

Zuzana Slámová

odborník v auditu, účetnictví, ekonomickém a finančním řízení

Štefan Marton

odborník v auditu, účetnictví, HR, personalistice a mzdách

Miroslava Nebuželská

auditor, účetní expert, ACCA, CISA, ředitel, jednatel, odborník v auditu, účetnictví, daních, oceňování podniků, ekonomickém řízení
.

Podívej se, jak vzniklo 22HLAV!

Přemýšlíš proč zrovna 22? Máme pro tebe celý příběh, který začíná v roce 1995 a za tu dobu jsme ušli velký kus cesty. No a hlav máme dokonce už přes 60 a stále přibývají. Třeba zrovna ty budeš další...

.

Poznejte náš tým!

Určitě tě zajímá, s kým budeš u nás v týmu spolupracovat nebo jakou máme organizační strukturu. Aktuálně máme přes 60 kolegů v sedmi klientských kruzích, které se zaměřují na různé ekonomické oblasti.

.

Chceš u nás pracovat?

Zaujala tě naše firma? Skvělé! Prohlédni si, koho aktuálně hledáme do našeho týmu. U nás se můžeš věnovat tomu, co tě zajímá. Nemáš zkušenosti v oblasti účetnictví nebo třeba auditu? Žádný problém, vše tě rádi naučíme!

Napište nám