Kolega do CRM týmu

Ve 22HLAV poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti ekonomiky a neustále rosteme z pohledu regionálního působení, rozsahu služeb a klientely. Rozšiřujeme proto naše klientské, ale i centrální týmy a aktuálně hledáme posilu do CRM (= Customer Relationship Management) týmu. Někoho, kdo je velmi organizovaný, komunikativní a zajímá ho jak práce s dokumenty, tak práce s lidmi. 

Zajímají tě ekonomické obory a právo? Bavilo by tě řešení dokumentace z právního a věcného pohledu? Rád(a) komunikuješ? Láká tě práce v sebeřízených týmech? Jsi iniciativní, preferuješ svobodu, volnost a otevřenost? Jsi vstřícný, ochotný a férový? Umíš si vybrat a rozhodnout se? Tak to jsi náš člověk!

Jak si práci můžeŠ představit?

  • V CRM týmu jsi společně s několika dalšími lidmi, se kterými úzce spolupracuješ, ale stejně tak spolupracuješ s kolegy z ostatních CML týmů a dále pak s kolegy z klientských týmů - název CML vymyslel kolega a je převzatý ze známého českého seriálu - "Centrální Mozek Lidstva" :-).
  • Veškeré znalosti, které pro práci budeš potřebovat, se naučíš. Jsme na tvé zaškolování připraveni. Podmínkou je tvůj zájem a chuť. 
  • V CRM týmu se zejména staráš o smluvní dokumentaci, a to u různorodých klientů. Jde nejen o samotné vyřizování podepisování smluvní dokumentace, práci se CRM systémem, který je nutné udržovat aktuální, ale i o tvorbu smluvní dokumentace a její komunikaci s klienty. Smluvní dokumentaci máme hlavně v oblasti poskytování našich služeb, ale také v oblasti ochrany osobních údajů (GDPR). Řešit je třeba i další dokumentaci jako jsou plné moci, procesy dle AML (anti-money laundering) atd.
  • Komunikuješ extenzivně s kolegy i klienty, musíš si umět držet přehled. 
  • S některými klienty komunikuješ v cizím jazyce.
  • V CRM týmu máš příležitost se zapojit i do dalších projektů v oblasti vztahů s klienty či veřejností a stejně tak máš příležitost zapojit se i do projektů jiných týmů ve 22HLAV. 
  • Kanceláře máme v Praze, Ústí nad Labem a Olomouci. Můžeš bydlet kdekoliv, ale je fajn se někdy s kolegy v kanceláři sejít.
  • Pro tuto pozici preferujeme práci na plný nebo jen mírně zkrácený úvazek. 


Náš ideální kandidát:

✔️ Má chuť a dělá věci s radostí. 

✔️ Preferuje otevřenost a sdílení, má rád svobodu, avšak uvědomuje si, že druhou stranou mince je zodpovědnost, nebojí se rozhodovat a nést následky svého rozhodování ať jsou jakékoliv, nebojí se rizika.

✔️ Je iniciativní, zajímá se, všímá si a nečeká "kam ho kdo postaví".

✔️ Směřuje k výsledku, hledá cesty a dotahuje věci do konce.

✔️ Umí důvěřovat, spolehnout se, sám je důvěryhodný a spolehlivý, ví, že na co si podáme ruku, to platí.

✔️ Pro správné rozhodování umí použít kritické myšlení a selský rozum.

✔️ Aktivně se vzdělává a rád své znalosti předává kolegům dál.

✔️ Je systematický a sebeorganizovaný.

✔️ Práce s excelem mu není cizí (práce se vzorci pro různé reporty, kontingenční tabulky).

✔️ Mluví aktivně anglicky, německy nebo jiným cizím jazykem.

Hlavně jsi někdo, kdo bude pro nás i pro klienta partnerem. Máš otevřenou mysl a máš názor, který se nebojíš vyslovit nahlas. Nezáleží na tom, co konkrétně jsi studoval nebo zda a jakou máš praxi. Důležitá je pro nás tvoje energie a iniciativa vést lidi ke společnému cíli.

Na co se u nás můžete těšit:

🔵 Hybridní pracovní model.

🔵 Práci na plný či částečný úvazek (na dobu neurčitou). Vše je o vzájemné domluvě.

🔵 Zapojení v sebeřízené organizaci bez šéfů, která sází na týmovost, spolupráci a schopnost každého si zodpovídat za svou práci sám.

🔵 Neformální pracovní prostředí, lidskost, otevřenost a důvěru.

🔵 Aktivní podporu dalšího rozvoje ať už formou interního vzdělávání či účastí na externích školení a workshopech.

🔵 Plnou podporu získání certifikací auditora,, daňového poradce, certifikovaného účetního, účetního experta, ACCA, znalce atp.

🔵 Jsme 100% online bez šanonů a papírových dokladů.

🔵 Nechybí nám ani firemní/týmové akce a výborná káva v kanceláři.

🔵 Volné pátky v létě, příspěvek na dovolenou, na sportovní vyžití, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů.

      BENEFITY

 

hledame-kolegy

TAK NEVÁHEJ A OZVi SE NÁM

Dočetl(a) jsi až sem? Skvělé, pošli nám své CV a pár slov o sobě na e-mail prace.ve@22hlav.cz.  Budeme se těšit! 👋

kjhk

Jak vzniklo 22HLAV?

Přemýšlíš proč zrovna 22? Máme pro tebe celý příběh, který začíná v roce 1995 a za tu dobu jsme ušli velký kus cesty. No a hlav máme dokonce už přes 60 a stále přibývají. Třeba zrovna ty budeš další...

sc

Poznej náš tým!

Určitě tě zajímá, s kým budeš u nás v týmu spolupracovat nebo jakou máme organizační strukturu. Aktuálně máme přes 60 kolegů v sedmi klientských kruzích, které se zaměřují na různé ekonomické oblasti.

jhh

Máš zájem o jinou spolupráci?

Tahle nabídka není pro tebe, ale naše firma tě zaujala? Ať přicházíš z jakéhokoliv prostředí, s jakýmkoliv vzděláním a s jakoukoliv praxí, můžeš se stát našim kolegou. Podívej se, co musíš splňovat a co nabízíme. 

Napište nám

Kontrolní otázka jako ochrana proti automatizovanému odesílání formulářů