Čerstvý absolvent, asistent auditora, auditor, asistent daňového poradce, daňový poradce, finanční či mzdový účetní

Ve 22HLAV poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti ekonomiky a neustále rosteme z pohledu regionálního působení, rozsahu služeb a klientely. Kanceláře máme 3 - Praha, Ústí nad Labem a Olomouc, počet kolegů pracujících po celé ČR se aktuálně blíží číslu 100 a počet aktivních klientů z ČR i zahraničí číslu 1000. 

Hledáme dlouhodobě do našich klientských týmů posily. Hledáme kolegy, kteří si rádi organizují svou práci sami, kteří mají nápady a umí je prosadit, kteří mají názory a rádi je sdílí, kteří jsou samostatní a umí se rozhodovat a současně ocení spolupráci v týmu lidí, kteří si sebe navzájem váží a umí se na sebe spolehnout.

Vítáme nové kolegy bez zkušeností i top odborníky:

  • jsi čerstvý absolvent nebo se brzy absolventem staneš a chceš se oboru auditu, daní, účetnictví, mezd a ekonomiky věnovat? 
  • máš již nějakou praxi v oboru například v účetním nebo auditorském týmu, pracoval jsi v controllingu nebo v ekonomickém oddělení, věnoval si se účtování či zpracování mezd a chceš se v oboru posunout dále a mít větší příležitosti k rozvoji? 
  • jsi zkušený auditor, daňový poradce, znalec, hlavní účetní, mzdový specialista a máš chuť opustit poněkud svázané korporátní prostředí a mít v práci více prostoru pro vlastní myšlenky a nápady, více flexibility a možností, více svobody? 
  • jsi samostatný specialista s praxí, který pracuje jako OSVČ nebo v malém týmu a chceš si zachovat svou nezávislost a zároveň pracovat v energií nabitém týmu fajn lidí? 

Pokud odpověď na kteroukoli otázku zní ano, pak možná právě ty jsi kolegou, kterého hledáme a který si v týmu 22HLAV bude užívat radost a spokojenost.

Jak si práci můžeŠ představit?

  • V týmu pracuješ na konkrétních zakázkách/projektech v auditu, daních, účetním či mzdovém outsourcingu nebo ekonomickém poradenství.
  • Pokud zatím praxi nemáš a o oboru nevíš nic, začneš úplně od začátku - jsme na tebe připraveni a vše tě naučíme. Podmínkou je tvůj zájem a chuť. 
  • Pokud máš v oboru auditu, daní, účetnictví, mezd nebo obecně ekonomiky již praktické zkušenosti, budeme se je od počátku snažit společně využít a současně tě zapojit do aktivit, kde se začneš učit něco nového a budeš své znalosti i dovednosti dále rozvíjet. 
  • V auditu plánuješ, analyzuješ, testuješ účetní zůstatky, v účetním a mzdovém outsourcingu účtuješ, připravuješ účetní závěrku, zpracováváš mzdy, v daních připravuješ daňová přiznání, intrastat a další reporty, ve všech zakázkách hledáš a realizuješ ta nejlepší řešení, konzultuješ a doporučuješ. Čím více zkušeností máš, tím více se věnuješ větším a specifičtějším zakázkám a projektům, které často řídíš, například v auditu řídíš rozsáhlé skupinové audity nebo audity specifických neziskových organizací, v účetním a mzdovém outsourcingu řídíš outsourcing účetního a ekonomického oddělení výrobní firmy, v daních zpracováváš dokumentaci transferových cen (transfer pricing). 
  • Pracuješ s klienty vzdáleně nebo přímo u nich. S klienty nejčastěji komunikuješ online, ale občas s nimi zajdeš na schůzku nebo společný oběd. S některými klienty komunikuješ v cizím jazyce.
  • Denně spolupracuješ s kolegy, kteří jsou v zakázkách zapojení a tato spolupráce je často online. Můžeš tedy bydlet kdekoliv, ale je fajn se někdy s kolegy sejít v kanceláři (Praha, Ústí nad Labem, Olomouc).

Náš ideální kandidát:

✔️ Má chuť a dělá věci s radostí.

✔️ Preferuje otevřenost a sdílení, má rád svobodu, avšak uvědomuje si, že druhou stranou mince je zodpovědnost. Nebojí se rozhodovat a nést následky svého rozhodování. Umí pracovat s rizikem a nebojí se změn. 

✔️ Je iniciativní, zajímá se, všímá si a nečeká "kam ho kdo postaví". Pro správné rozhodování umí použít kritické myšlení a selský rozum.

✔️ Je systematický a sebeorganizovaný. Směřuje k výsledku, hledá cesty a dotahuje věci do konce.

✔️ Umí důvěřovat, spolehnout se, sám je důvěryhodný a spolehlivý, ví, že na co si podáme ruku, to platí.

✔️ Aktivně se vzdělává a rád své znalosti předává kolegům dál. Práce s excelem mu není cizí (práce se vzorci pro různé reporty, kontingenční tabulky), počítačových systémů a nových technických nástrojů se nelekne. 

✔️ Mluví aktivně anglicky, německy nebo jiným cizím jazykem.

CO TĚ V TÝMU 22HLAV ČEKÁ:

🔵 Veliká flexibilita co se místa a času práce týká. Práce na plný či částečný úvazek (na dobu neurčitou) dle tvého zájmu. Vše je o vzájemné domluvě.

🔵 Zapojení v sebeřízené organizaci bez šéfů, která sází na týmovost, spolupráci a schopnost každého si zodpovídat za svou práci sám.

🔵 Neformální pracovní prostředí, lidskost, otevřenost a důvěra.

🔵 Otevřené a transparentní prostředí včetně mezd a odměňování. Systém odměňování založený zejména na profilech (typ práce) a dovednostech, kdy každý v týmu ví, jak může svou mzdu ovlivnit. Každoroční navyšování mezd.

🔵 Aktivní podpora dalšího rozvoje ať už formou interního vzdělávání či účastí na externích školení a workshopech. Plná podpora získání certifikací auditora, daňového poradce, certifikovaného účetního, účetního experta, ACCA, znalce atp.

🔵 Práce 100% online, bez šanonů a papírových dokladů, práce s moderními technologiemi a nástroji. Neustálé inovace. Užijí si u nás i jablíčkáři, MacBooky a iPhony se v týmu těší čím dál větší oblibě. 

🔵 Volné pátky v létě, příspěvek na dovolenou, na sportovní vyžití, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a spousta dalších zaměstnaneckých benefitů. Firemní/týmové akce a výborná káva v kanceláři :-).

      BENEFITY

 

hledame-kolegy

TAK NEVÁHEJ A OZVi SE NÁM

Dočetl(a) jsi až sem? Skvělé, pošli nám své CV a pár slov o sobě na e-mail prace.ve@22hlav.cz.  Budeme se těšit! 👋

Zejména již zkušenějším potenciálním kolegům s praxí nabízíme přijít k nám do kanceláří, strávit u nás nějaký čas, popovídat si se členy našeho týmu o naší práci..... a třeba zajít společně na oběd. Přinese to potenciálním zájemcům praktickou představu nejen o naší práci, ale i o energii a atmosféře, která u nás panuje.

kjhk

Jak vzniklo 22HLAV?

Přemýšlíš proč zrovna 22? Máme pro tebe celý příběh, který začíná v roce 1995 a za tu dobu jsme ušli velký kus cesty. No a hlav máme dokonce už téměř 100 a stále přibývají. Třeba zrovna ty budeš další...

sc

Poznej náš tým!

Určitě tě zajímá, s kým budeš u nás v týmu spolupracovat nebo jakou máme organizační strukturu. Aktuálně máme téměř 100 kolegů pracujících v různě zaměřených klientských týmech nebo v centrálních týmech.

jhh

Máš zájem o jinou spolupráci?

Nejsi absolvent ani nemáš praxi v oboru, ale zaujala tě naše firma? Ať přicházíš z jakéhokoliv prostředí, s jakýmkoliv vzděláním a s jakoukoliv praxí, můžeš se stát našim kolegou. Podívej se, co musíš splňovat a co nabízíme. 

Napište nám

Kontrolní otázka jako ochrana proti automatizovanému odesílání formulářů