viv
Ich glaube, dass mehr Köpfe mehr wissen.
Wir schaffen gemeinsam mit Ihnen Lösungen und arbeiten in Symbiose. Setzen Sie sich mit uns in Verbindung, damit wir gemeinsam eine Lösung finden können.
Vítek Vagner
vf
Wir haben ein gemeinsames Ziel bei der Prüfung mit Ihnen, und zwar wirtschaftliche Ergebnisse, die die Realität wahrheitsgetreu und fair wiedergeben. Kommen Sie mit uns diesem Ziel durch langfristige Zusammenarbeit und mit einem Lächeln näher, denn gemeinsam und mit einem Lächeln geht alles besser.
Veronika Fuková
fk
Heute ist die internationale Dimension wichtig. Als Mitglied der MSI Global Alliance sind wir von 22HLAV bereit, Ihnen im Ausland in mehr als 100 Ländern zu helfen.
Filip Konětopský
jc
Es gibt keine dummen Fragen. Es gibt nur dumme Antworten. Und ich werde mein Bestes tun, um Ihnen diese nicht zu geben.
Honza Černý
TD
Ich suche gerne nach Auswegen aus dem Steuerdickicht. Lassen Sie uns auch für Sie die beste Lösung finden!
Tomáš Doležel
MaB
Sie müssen nicht allein sein, wenn Sie schwierige Entscheidungen über die Zukunft Ihres Unternehmens treffen.
Wir unterstützen Sie gerne bei der Umwandlung oder Bewertung von Anteilen und des gesamten Unternehmens. Denn Verbindung ist der Anfang, Begegnung ist der Fortschritt, und Zusammenarbeit ist der Erfolg.
Martin Bohata
MS
Ich mag Herausforderungen, anspruchsvoll heißt nicht unmöglich. Buchhaltung ist mein Hobby, aber meine Arbeit hat den Sinn erst wenn sie jemandem hilft.
Marie Skramuvská
id
Ich habe Spaß an dem, was ich tue – ich finde immer wieder neue Wege und Möglichkeiten, wie Herausforderungen mit Freude zu begegnen. Überlassen Sie uns die Sorgen um die Gehaltsabrechnung.
Ivana Doubková
mn
Ich mag Organisationen und Menschen, die einen Sinn in ihrer Arbeit sehen und sich für eine bessere Welt für uns alle einsetzen. Ich mag Enthusiasten, die nach dem Warum fragen. Egal, ob Sie eine gemeinnützige Organisation oder eine andere Person sind, lassen Sie uns gemeinsam den Sprung wagen.
Mirka Nebuželská
BF
Užijte si svobodu být svým vlastním šéfem, přizpůsobit si pracovní dobu podle sebe a zároveň přijměte odpovědnost za své výsledky. Přijďte a objevte svět, kde váš talent a svoboda mají význam!
Bára Fialová

Naše služby

Reference

"Nejlepší spolupráce co si umím představit, profesionálové s mnoha znalostmi, kteří se podílejí i na změnách zákonů, zároveň velmi lidský a milý přístup a ochota poradit. Najdou všechny chyby - nechápu jak to dokážou, máme pak jistotu správnosti účtování a výkazů. Zažila jsem i jiné auditorské firmy a je to nesrovnatelné, velmi doporučuji."

"Firma 22HLAV s.r.o. nám již mnoho let poskytuje komplexní účetní a daňové služby, zajišťuje mzdovou agendu, přípravu nových zaměstnaneckých smluv, spolupráci s auditorem či komunikaci s úřady. Oceňujeme její vysokou odbornost, spolehlivost, rychlost a individuální přístup. Jsme spokojeni s vysokou úrovní jimi poskytovaných služeb i s příjemným a profesionálním přístupem jejich zaměstnanců. Jejich služby můžeme jen doporučit!"

"Se společností 22HLAV spolupracujeme již mnoho let. Oceňujeme odbornost, profesionální přístup, kvalitu i rychlost dodávaných služeb a pochopení našich potřeb."

"Velice si ceníme Vaší odbornosti a možnosti přijít za Vámi kdykoli s prosbou o radu/konzultaci. Se spoluprací s Vámi jsme byli spokojeni a Vaše služby zároveň doporučujeme i jiným subjektům."

"S týmem 22HLAV spolupracujeme dlouhodobě v oblasti auditu účetní závěrky nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda. Naše aktivity provází specifika neziskových organizací jako jsou veřejné sbírky a firemní a individuální dárcovství, se kterými má tým 22HLAV rozsáhlé praktické zkušenosti a velmi dobře jim rozumí, dokáže tedy při auditu postupovat velice efektivně. Tým 22HLAV je vždy ochoten s námi zkonzultovat jakékoliv nestandardní transakce, např. různé bezúplatné převody majetku spojené s naším projektem stavby Domu Ronalda McDonalda, sdílet s námi své zkušenosti a dát nám jasná doporučení."

"Se společností 22HLAV máme dlouholeté výborné zkušenosti. Náš každoroční dobrovolný audit je jen špičkou ledovce naší spolupráce. Experti z 22HLAV zajišťují také školení a konzultace pro naše členské organizace a společně ladíme stanoviska během připomínkování legislativy. V oblasti účetnictví, daní a dalších souvisejících agend u neziskových organizací platí, že je hodně povolaných ale málo vyvolených. Neziskovky mají svá specifika a málokdo je "umí". V případě společnosti 22HLAV můžeme zodpovědně říct, že nejen umí, ale jsou v tomto oboru nejlepší."

"Za Nadaci české architektury i za mne samotnou si velmi vážím kvalitně prováděných auditů a nadstandardních služeb během roku."

"Se společností 22HLAV spolupracuje firma MALFINI v zásadě již od svého založení. Vedle auditorských služeb využíváme i poradenství a školení. Vážíme si velmi dobré spolupráce, profesionality, odbornosti, spolehlivosti i rychlosti reakcí na naše dotazy. Nelze nezmínit také přívětivý způsob komunikace a ochotu řešit i ty nejsložitější problémy s nadhledem. A že nejsou zrovna jednoduché dokládá i to, že podnikáme nejen v desítkách zemí Evropy, ale také v asijských destinacích. Děkujeme za skvělé služby, společnost 22HLAV můžeme všem vřele doporučit."

"U společnosti 22HLAV si při prováděných auditech nejvíce vážíme profesionální spolupráce, se kterou jsme velmi spokojení. Důležitý je pro nás také jejich osobní přístup a ochota při řešení různých otázek."

O nás

Kontakt

22HLAV s.r.o.

Všebořická 82/2
400 01 Ústí nad Labem

IČ: 64052907
DIČ: CZ64052907
spisová zn. C 10016 
vedená u KS v Ústí n. L.
datová schránka: bfus9w4

číslo bankovního účtu: 265770502/0300

člen MSI Global Alliance

Pobočka

Praha

Doudlebská 1699/5
140 00 Praha 4

Otevřít mapu

+420 230 234 554
info@22hlav.cz

Pobočka

Ústí nad Labem

Všebořická 82/2
400 01 Ústí nad Labem

Otevřít mapu

+420 474 745 134
info@22hlav.cz

Pobočka

Olomouc

tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Otevřít mapu

+420 583 033 374
info@22hlav.cz

Napište nám

Kontrolní otázka jako ochrana proti automatizovanému odesílání formulářů

Mezi naše klienty patří