Přidej se k nám

ŘÍDÍME SI SVOU PRÁCI

máme sebeřízené týmy bez šéfů, řídíme si svou práci sami

DĚLÁME, CO NÁS BAVÍ

ať už tě zajímá účetnictví, mzdy nebo třeba daně, tady se můžeš věnovat tomu, co chceš ty

PRACUJEME ONLINE

žádné hromady papírů - ke své práci využíváme technologie a stále provádíme inovace

Jak ve 22HLAV pracujeme?

U nás si zakládáme na tom, že každý dělá to, co ho baví, co umí a čím nejvíce přispívá a řídí si svou práci sám.  Je pro nás důležité, abychom si lidsky sedli a aby se nám společně dobře pracovalo. Vždy se snažíme najít takový způsob zapojení, aby vyhovoval tobě i nám. 

Práci u nás si lze nasměrovat dle vlastních představ. Někdo se rád zabývá více oblastmi najednou a někdo se naopak specializuje na konkrétní oblast. Konkrétní zapojení, které se může v průběhu času měnit, dáme dohromady společně při zahájení spolupráce.

Pro další přiblížení toho, jak v týmu 22HLAV pracujeme, můžeš nahlédnout do kodexu člena 22HLAV, se kterým každého nového kolegu u nás vítáme. 

Koho aktuálně hledáme?

ABSOLVENT VŠ do auditu, daní, účetního či mzdového outsourcingu

Ve 22HLAV poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti ekonomiky a neustále rosteme z pohledu regionálního působení, rozsahu služeb a klientely. Hledáme proto do našich klientských týmů posily. Někoho, kdo hledá nové výzvy, baví ho přicházet věcem na kloub, má nápady a rád je realizuje.

Chci vědět víc

AUDITOR, ASISTENT AUDITORA, DAňový poradce, ASISTENT DAŇOVÉHO PORADCE, finanční či mzdový účetní

Máte již s auditem, daněmi, účetnictvím či mzdami praktické zkušenosti? Ať jste v ranné fázi praktikování nebo jste již ostřílení odborníci, vaše zkušenosti vám u nás pomohou rychle se zaučit a mít pro tým přínos a současně se dále osobně a odborně rozvíjet. Pokud vás již omrzel korporát a láká vás svobodnější prostředí, které vám dá větší prostor pro realizaci vašich nápadů, může se vám u nás opravdu líbit. Stejně tak pokud vás již omrzela práce "na vlastní triko", chybí vám tým lidí, aktivní spolupráce a sdílení s lidmi, kterých si vážíte, zkuste to u nás. 

Chci vědět víc

STUDENT vš se zájmem o rozvoj v oboru (trainee program)

Spolupracujeme rádi se studenty, kteří mají zájem o ekonomické obory a chtějí se při studiu věnovat i praxi v oblastech ekonomiky, auditu, daní, účetnictví, mezd a personalistiky aj. Hledáme ty, kteří se chtějí stát odborníky!

Chci vědět víc

Nenašli jste se?

Nevadí, rádi poznáme každého, kdo má chuť a odvahu se k nám přidat a sdílí stejné hodnoty. Hledáme ty z vás, kteří mají zájem stát se auditory, asistenty auditora, daňovými poradci,  certifikovanými účetními či účetními experty, mzdovými specialisty, znalci a dalšími odborníky v oboru ekonomiky. Vítáme úplné začátečníky i zkušené matadory.

práce ve 22HLAV

2
3
6
1
4
4
8
10
11
12
15
17
bf
43
23

JAK PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

Abychom zjistili, jestli jsme si vzájemně padli do oka, tak obvykle následují tyto tři kroky:

1

OZVEME SE VÁM

Na e-mail, který nám uvedete ve svém životopise, se budeme snažit reagovat do 5 pracovních dnů.

2

všeobecný test

Domluvíme si termín a pozveme Vás na test všeobecných dovedností (porozumění textu, práce s grafy a s čísly atp.).

3

OSOBNÍ POHOVOR

Po úspěšném absolvování testu se sejdeme na osobním pohovoru a poznáme se blíže.

S KÝM SE U NÁS MŮŽEŠ SETKAT NA POHOVORU?

.

Podívej se, jak vzniklo 22HLAV!

Přemýšlíš proč zrovna 22? Máme pro tebe celý příběh, který začíná v roce 1995 a za tu dobu jsme ušli velký kus cesty. No a hlav máme dokonce už téměř 100 a stále přibývají. Třeba zrovna ty budeš další...

.

Poznejte náš tým!

Určitě tě zajímá, s kým budeš u nás v týmu spolupracovat nebo jakou máme organizační strukturu. Aktuálně máme téměř 100 kolegů pracujících v různě zaměřených klientských týmech nebo v centrálních týmech.

.

Chceš u nás pracovat?

Zaujala tě naše firma? Skvělé! Prohlédni si, koho aktuálně hledáme do našeho týmu. U nás se můžeš věnovat tomu, co tě zajímá. Nemáš zkušenosti v oblasti účetnictví nebo třeba auditu? Žádný problém, vše tě rádi naučíme!

Kontakt mit uns

Kontrolní otázka jako ochrana proti automatizovanému odesílání formulářů